Wygrali 21 milionów. W planach garnki?

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 30 maja 2018

Donna i David Stickley o wygranej na loterii dowiedzieli się po tygodniu, w trakcie zakupów. Małżeństwo przyznaje, że gra w Narodowej Loterii stała się już taką normą, że przez dłuższy czas nie docierała do nich świadomość wygranej. Milionerzy nie zamierzają jednak zmieniać swojego stylu życia. Pierwsze zakupy ograniczą się w ich przypadku do kupna nowej torebki i garnków.

Małżeństwo Stickley przyznaje, że od lat skreśla zawsze te same liczby. Jak dotąd wygrywali jednak niewielkie kwoty, więc nie przywiązywali już tak szczególnej uwagi do sprawdzania wyników. Donna mówi otwarcie, że o wygranej dowiedziała się po tygodniu, w trakcie zakupów.

Donna i David są razem od 20 lat, ale dopiero w tym roku wzięli ślub. Planowali wybrać się na miesiąc miodowy na Hawaje, ale musieli zmienić plany z powodu erupcji wulkanu Kilauea. Dzięki wygranej z pewnością nadrobią zaległości, ale żadne poważniejsze wydatki nie wchodzą w grę.

Gdy dowiedzieli się o gigantycznej wygranej długo nie mogli dojść do siebie – przyznają. To dlatego, że gra w Narodowej Loterii i brak sukcesów stały się swego rodzaju codziennością. Gdy jednak uświadomili sobie skalę zwycięstwa doszli do wniosku, że ich życie nie może ulec zmianie. Nie zamierzają rzucać pracy, a w najbliższych planach są właśnie upragnione wakacje. Nic poza tym.

Całość – FAKT.pl

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to istnieje niewielka szansa, że promocja jest już zakończona. Zarejestruj się i sprawdź czy jest nadal dostępna.