Vera&John z grami iSoftBet

Kategoria: Kasynowe nowości | 10 kwietnia 2017

Jedno z większych i bez wątpienia najbardziej popularnych kasyn w sieci, przede wszystkim ze względu na swój innowacyjny sklepik, a mowa tutaj oczywiście o Vera&John, ogłosiło w ostatnich dniach rozpoczęcie współpracy z kolejnym softem gier. iSoftBet od tej pory będzie dostępny w ofercie tej marki i znacznie powiększy jej portfolio gier.

Do dyspozycji graczy będzie cała biblioteka slotów producenta, w wersji zarówno stacjonarnej jak i mobilnej.

Komentując umowę, Head of Gaming Vera&John Victor Olinger powiedział: “iSoftBet jest uznanym dostawcą oprogramowania w naszej branży. Działają one w ściśle określonych jurysdykcjach, takich jak Wielka Brytania & Alderney i zapewniają certyfikowane treści na wielu rynkach regulowanych, takich jak Włochy, Belgia i Portugalia.”

“Dzięki temu nowemu rozwiązaniu, będziemy dodawać kolejne emocjonujące i uczciwe gry do naszej oferty. Jestem pewien, że będzie to docenione przez naszych graczy.”

Michael Probert z iSoftBet tak skomentował całe zajście: “Jesteśmy zachwyceni, iż udało nam się znaleźć na pokładzie tak inspirującego kasyna online jak Vera&John. To doskonała platforma dla nas, aby pokazać wszystkie nasze gry. Dojście do takiego miejsca pokazuje rozwój i zasięg naszego softu. Mamy nadzieje, że gracze odnajdą sporą różnorodność w oferowanych przez nas grach.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.