Szwecja współpracuje z Malta Gaming Authority

Kategoria: Wokół kasyn | 11 marca 2019

W tym tygodniu regulatorzy gier ze Szwecji i Malty ogłosili, że osiągnęli porozumienie w kwestii współpracy w celu wzmocnienia swoich “celów polityki publicznej i wzajemnie wspólnych wartości.”

Szwecja zdecydowała się na ten krok stosunkowo niedawno, głównie przez fakt, iż zliberalizowała swój rynek i zamierza egzekwować swoje przepisy dotyczące zakładów. Obie grupy podpisały protokół ustaleń, aby ułatwić wzajemne cele obu organów regulacyjnych, wnosząc wiedzę na temat egzekwowania przepisów dotyczących zakładów wzajemnych oraz w stosownych przypadkach udostępniając informacje.

Mówiąc o współpracy, dyrektor generalny Malta Gaming Authority, Heathcliff Farrugia, powiedział: “MGA zawsze aktywnie dąży do rozwijania relacji z innymi władzami i innymi międzynarodowymi organami regulacyjnymi, ponieważ jesteśmy przekonani, że takie relacje są kluczowe dla osiągnięcia naszych celów, szczególnie w zakresie hazardu, który ma zasadniczo charakter transgraniczny. Niniejsze porozumienie, podpisane ze Szwedzkim Urzędem ds. Gier Hazardowych, jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia zarówno naszych celów regulacyjnych w kluczowych obszarach będących przedmiotem wspólnego zainteresowania, zwłaszcza że MGA i Szwedzki Urząd ds. Gier Hazardowych sporą liczbę operatorów licencjonowanych przez obydwa organy nadzoru. Jesteśmy gotowi rozpocząć tę obopólnie korzystną podróż.”

Protokół ustaleń wszedł w życie 4 marca i jest według opinii publicznej dobrym krokiem.

Polecamy także:  Crypto Thrills Casino - 35 FS dla nowych
Ten post ma 7 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.