Pragmatic Play z UK Gaming License

Kategoria: Kasynowe nowości | 12 kwietnia 2017

Internetowa platforma zajmująca się oprogramowaniem do kasyn online, Pragmatic Play, ogłosiła w ostatnich dniach uzyskanie bardzo cennej licencji nadanej przez UK Gambling Comission i od tej pory będą w stanie oferować swoje gry na tymże właśnie rynku. To pozwolenie otworzy dla softu sporo nowych możliwości, które zapewnią im kolejne etapy rozwoju.

Licencja upoważni Pragmatic Play do oferowania swoich gier dla brytyjskich graczy, za pośrednictwem wielu licencjonowanych miejsc w regionach. Grupa posiada ponad 150 gier w swoim portfolio, oferując m.in. sloty, gry stołowe i dużo więcej za pośrednictwem swoich platform stacjonarnych.

Mówiąc o licencji, Pragmatic Play Head of Business Development, Yossi Barzely powiedział: “Rynek w Wielkiej Brytanii jest jednym z największych i najbardziej szanowanych na świecie. Wymaga regulacji, ochrony gracza, odpowiedzialności społecznej i wysokich standardów technicznych. Jesteśmy bardzo dumni jako biznes, który spełnił warunki i zdobył koncesje hazardową w tym miejscu.”

“Jest to część naszych dalszych regulacji i strategii technicznej. Szybko stajemy się globalnym graczem na rynku i coraz częściej wybieraną marką gier. Certyfikacja naszych slotów w UK jest pozytywne.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.