Potężny Jackpot w Hall of Gods – znamy szczegóły!

Kategoria: Jackpoty | 16 kwietnia 2018

Trafiony 2 kwietnia i wynoszący 6 milionów, 719 tysięcy i 561 euro jackpot rodem z Hall of Gods, jest dziełem 37-latka grającego w kasynie LeoVegas. Całość miała miejsce, o dziwo, na urządzeniu mobilnym, a stawka na spin wynosiła aż 10 euro.

“Wciąż jestem w niedowierzaniu i szoku – po prostu nie mogę uwierzyć, że wygrałem! Będąc w domu grałem na moim telefonie komórkowym, więc to było wspaniałe uczucie, gdy zdałem sobie sprawę, że to naprawdę się stało…” – relacjonuje zwycięzca.

Dyrektor ds. Produktów Net Ent Henrik Fagerlund również skomentował całe zajście: “Wygląda na to, że nasi gracze nie mogą przestać wygrywać. W tym roku to kolejny potężny Jackpot. Nie możemy się zatrzymać.”

Dając operatorom dostęp do największych internetowych jackpotów w świecie iGaming, NetEnt zapewnia możliwości promowania wygranych które zmieniają życie graczy.

“Po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy wiodącą siłą w świecie gier mobilnych i mamy nadzieję, że to szczęście będzie kontynuowane w nadchodzących miesiącach.”

W 2018 roku automaty wideo Net Ent nagrodziły już 16 milionów euro wygranych, a ich łączna liczba z pewnością wzrośnie wraz z upływem roku.

Na automatach tego producenta zagramy we wszystkich polecanych przez nas kasynach. A jak podchodzić do gier? Więcej o tym przeczytacie w naszym obszernym artykule!

Sloty online 2018. Radzimy, tłumaczymy, przedstawiamy – FreeKasyno.pl

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 16 kwietnia 2018   Kategoria: Jackpoty