Mybet jest niewypłacalne

Kategoria: Kasynowe nowości | 15 sierpnia 2018

Grupa MyBet ogłosiła, że ​​podjęła decyzję o wniesieniu sprawy o upadłość po tym, jak rozmowy inwestorów zmierzające do rozliczenia długów podatkowych operatora rozpadły się.

Firma boryka się z poważnymi problemami finansowymi, ponieważ jest ona winna 4 miliony euro podatków od zakładów sportowych i poszukiwała inwestora, który pomoże im w bardzo krótkim czasie. Rozmowy te nie były owocne, a w rezultacie wygląda na to, że niemiecka marka nie podoła swoim problemom. Firma przygotowuje swój wniosek i oczekuje się, że złoży dokumenty w sądzie do piątku. Mybet została założona w 1998 roku i zatrudnia około 130 osób w swoich biurach.

W oświadczeniu Mybet mówił o swojej sytuacji, zauważając: “Podstawą wniosku o wszczęcie postępowania upadłościowego jest niepowodzenie rozmów z potencjalnymi inwestorami. Nie mogli oni spełnić potrzeb domeny, która zostanie sprzedana.”

Firma nie planuje jasnych płatności dla graczy, ale ujawnienia w regulaminie witryny mówią, że strona spełnia jedynie “podstawowe” standardy UKGC dotyczące ochrony funduszy graczy od wierzycieli w przypadku niewypłacalności. W rzeczywistości nie stanowi to żadnej ochrony, ponieważ zdeponowane pieniądze mogą być prawnie dochodzone przez wierzycieli przed wypłaceniem ich graczom. Nie trzeba dodawać, że klientom MyBet zaleca się złożenie wypłaty tak szybko jak to możliwe i mieć nadzieję na pozytywny rezultat…

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.