Mega bonus! 20 superspinów bez obrotu w Thrills!

Kategoria: Bonusy i promocje | 17 grudnia 2016

Fantastyczną promocję dla nowych depozytorów przygotowało kasyno Thrills. Każdy kto dokona pierwszej wpłaty otrzyma 100% premii, ale to oczywiście jest w dzisiejszych czasach standardem. Oprócz bonusowej gotówki gracze otrzymują jednak coś jeszcze – 20 superspinów i to bez wymogu obrotu wygranych. Co to oznacza? Większość z Was na pewno już się domyśla, a jeśli nie, to już teraz przechodzimy do szczegółów.

Superspiny w Thrills to spiny o wartości 1€ czyli na chwilę obecną prawie 4.50 PLN. 20 takich spinów daje ponad 88 PLN – spiny o takiej wartości otrzymuje każdy nowy depozytor w tym serwisie. “Normalne” spiny w innych kasynach mają zazwyczaj wartość 0.10€. To oznacza, że spiny oferowane przez Thrills mają 10-krotnie większą wartość. Ale to nie wszystko! Wszystkie wygrane uzyskane dzięki tym spinom są wolne od obrotu. Wygrane pieniądze od razu można wypłacić lub wykorzystać w innych grach. Mówiąc krótko, jest to promocja wielkiego kalibru, dzięki której można zapolować na naprawdę wysokie wygrane!

Jak odebrać 20 superspinów w Thrills (bez obrotu!)

1. Kliknij TUTAJ (link promocyjny – tylko on uprawnia do skorzystania z promocji) i zarejestruj się w Thrills.

2. Dokonaj wpłaty minimum 20 euro. Zaznacz chęć otrzymania bonusowych spinów.

3. Przez 4 kolejne dni otrzymasz po 5 superspinów w grze Starburst, każdy ze stawką 1€, wolny od obrotu.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.