Jackpot Major Millions rozbity

W miniony czwartek, późnym wieczorem byliśmy świadkami kolejnego rozbicia progresywnego Jackpota na slocie Major Millions, który to dostarcza nam firma Microgaming. Wygrana wyniosła aż 653 502$! Nie wiemy jeszcze dokładnie, z jakiego kraju pochodził ten szczęśliwy gracz (mamy nadzieję, że z Polski), jednak mamy pewność, iż do dzisiaj świętuje jeszcze swój szczęśliwy traf 😉

Odkąd slot wyszedł na rynek – a było to już 8 lat temu, ponieważ premiera miała miejsce w grudniu 2009 roku – jest to 52 raz, kiedy zostaje rozbity progresywny Jackpot. Jak policzyli statystycy, średnio co 7 tygodni pada wygrana, a średnia wartość gotówki wynosi 516 219$. Jak widać najnowszy trafiony Jackpot, wyniósł trochę ponad średnią. Najwyższa natomiast dotychczas nagroda wyniosła 1 801 517$ i miała miejsce w maju 2012 roku.

Żeby trafić Jakpota na tym slocie potrzebujemy ustrzelić 5 tytułowych symboli Major Millions na każdym z bębnów w obojętnie którym położeniu. Jeśli chcecie przetestować slot i liczyć na trafienie tej wspaniałej nagrody możecie skorzystać z jednego z naszych bonusów:

ShadowBet – bonus 100% do 1200 zł + koło fortuny – REJESTRACJA

null

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.