Fox Sports kupuje w The Stars Group

Kategoria: Pozostałe | 11 maja 2019

Amerykańska grupa sportowa Fox Sports ogłosiła w tym tygodniu, że kupuje akcje w The Stars Group, w dokładnej ich liczbie 4,99%, za 236 milionów USD w celu zabezpieczenia partnerstwa.

Celem umowy jest utworzenie Fox Bet, który stanie się portalem zakładów sportowych dla tych, którzy chcą obstawiać w jurysdykcjach, w których działalność została zalegalizowana. Początkowo gry będą darmową rozrywką, w której nagrody pieniężne są przyznawane przed przejściem do zakładów sportowych na prawdziwe pieniądze. Partnerstwo między obiema grupami będzie obowiązywać przez 25 lat i zapewni dostęp TSG do korzystania ze znaków towarowych Fox Sports dla ich gier i usług zakładów sportowych. Fox Sports otrzyma opłaty licencyjne i stowarzyszone, a także zobowiązania TSG do reklamowania aktywów Fox Media.

Ponadto Fox Sports będzie miał prawo do zakupu do 50% działalności biznesowej TSG w Stanach Zjednoczonych po 10 latach.

Komentując porozumienie, Prezes Fox Sports, Erica Shanks, powiedział:, „Fox Sports jest już synonimem najlepszych wydarzeń sportowych na żywo w kraju, a teraz rozszerzamy sposób, w jaki zanurzamy fanów w kulturze sportowej, którą kochają.”

„Cyfrowe zakłady sportowe stanowią rosnącą szansę rynkową, która pozwala nam zdywersyfikować nasze strumienie przychodów, połączyć się bezpośrednio z konsumentami i rozszerzyć zasięg marki FOX Sports.”

Rafi Ashkenazi, dyrektor generalny The Stars Group dodał: „Wierzymy, że to strategiczne partnerstwo jednoznacznie stawia nas na pozycji lidera w branży bukmacherskiej w Stanach Zjednoczonych, co stanowi jedną z najbardziej ekscytujących możliwości długoterminowego wzrostu dla naszej firmy.”

„Wykorzystując naszą sprawdzoną strategię partnerstwa medialnego ze Sky Sports w Wielkiej Brytanii, cieszymy się, że możemy współpracować z Fox Sports, aby zintegrować zakłady w media sportowe i pobudzić pozyskiwanie klientów i utrzymanie ich w USA.”

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to istnieje niewielka szansa, że promocja jest już zakończona. Zarejestruj się i sprawdź czy jest nadal dostępna.