BGO – 5 funtów na Bingo

Kategoria: Bonusy i promocje | 1 kwietnia 2017

Mija dzień po dniu, a BGO wciąż nie przestaje obdarowywać swoich graczy darmowymi prezentami. Tym razem możemy skorzystać w tym miłym kasynie z 5 funtów na gry bingo, oczywiście bez potrzeby składania jakiegokolwiek depozytu.

Jak odebrać bonus? Logujemy się na konto w BGO, a następnie przechodzimy do zakładki Bingo. Kolejnym krokiem jest otwarcie „Open lobby”. Ostatnim co musimy zrobić jest wybranie zakładki „Bonus Codes” w górnej części ekranu. Tam należy podać kod promocji czyli „5FREEAPR„.

Jeśli jeszcze nie masz konta w BGO – tym lepiej! Jako nowy gracz otrzymasz 20 free spinów w grze Starburst. Oczywiście możesz również odebrać dzisiejszy bonus bingo wykorzystując powyższą instrukcję i cieszyć się zarówno ze spinów, jak i środków na grę w bingo. Przy tym wszystkim nie należy zapominać o bardzo atrakcyjnym bonusie od pierwszej wpłaty, który da nam dodatkowe 200% na grę!

BGO – bonus 200% do 100 funtów + 180 free spinów – REJESTRACJA

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.