Areszt przez nielegalne kości w Pensylwanii

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 29 sierpnia 2018

W tym tygodniu pewien człowiek z Pensylwanii otrzymał 18 miesięcy zawieszenia i sześciomiesięczny wyrok w zawieszeniu po tym, jak przyznał się do prowadzenia nielegalnych operacji hazardowej.

Daynard Devere Johnson, 38-latek z Greencastle, został skazany przez obwód okręgowy w Waszyngtonie. Sąd pod batutą Bretta Wilsona wydał wyrok, pozostawiając Johnsona poza obszarem więzienia, jeśli ten zastosuje się do warunków określonych przez sąd. Skazany przyznał, że przez około miesiąc prowadził nielegalny krąg do gry w kości, a na jego imprezy przychodziło do 50 osób. Policja twierdzi również, że podczas gier były dystrybuowane nielegalne narkotyki. Gry toczyły się głównie do końca każdego wieczoru, gdy gościom skończyły się środki.

Policja przeprowadziła nakaz przeszukania na terenie i znalazła 30 osób w obecności. Oprócz gry w kości odkryto także marihuanę, kokainę i duże ilości gotówki. Jeden człowiek został oskarżony, ale zarzuty zostały później oddalone. Trzy inne osoby miały swoje sprawy w sądach niższych instancji.

Żaden komentarz prokuratorów oskarżonego nie był dostępny od czasu prasy.

Ten post ma 12 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.