33 free spiny w Betchan. Tylko tutaj i dla Was!

Kategoria: Bonusy i promocje | 4 października 2019

Promocje, które kończą się dla innych, u nas zostają na lata. Tych minęły już dwa i mimo, że Betchan zmienia swoje promocyjne strategie, Wy nic na tym nie stracicie. Ekskluzywne 33 zakręcenia we wspominanym kasynie są tym, co chcemy Wam dzisiaj zaproponować. Dodatkowo, przy pomocy wspaniałych kontaktom, które możemy nawiązywać między innymi dzięki Wam, załatwiliśmy aż dwie gry do wyboru. Tylko i wyłącznie Ty zdecydujesz, którą wolisz bardziej.

Skoro już do tego doszliśmy – wyboru dokonamy między dwoma automatami. Mowa o legendarnym tytule Netent, Starburst, oraz Book of Aztec od Amatic. Maksymalna wypłata z free spinów wynosi aż 200 PLN!

Zdobądź 33 obroty w Betchan. To proste!

1. Zarejestruj się klikając TUTAJ (link uprawniający do odbioru promocji)

2. Potwierdź rejestracje poprzez link aktywujący na e-mailu

3. Sprawdź również spam lub oferty – link potwierdzający może wpaść w różne miejsca

4. Odbierz w profilu i sekcji bonusowej swój prezent. Obrót wynosi x40. Powodzenia!

UWAGA: Przestrzegamy przed próbami oszukiwania i otwieraniem więcej niż jednego konta. Kasyno dokładnie sprawdza każdego gracza i żaden oszust nie wypłaci wygranych.

Nie wyświetla się link do rejestracji lub baner kasyna? Jedyne co musisz zrobić, to wyłączyć AdBlock na naszym portalu.

Bonusy od czterech pierwszych wpłat

Pierwsza wpłata z kodem BERLIN zapewni nam doładowanie w wysokości 100% do 500 PLN oraz 30 darmowych spinów na Fire&Steel.

Druga wpłata z kodem OSLO zapewni nam doładowanie w wysokości 50% do 500 PLN oraz 30 darmowych spinów na Rook’s Revenge.

Trzecia wpłata z kodem MOSCOW zapewni nam doładowanie w wysokości 50% do 500 PLN oraz 30 darmowych spinów na The Golden Owl of Ahtena.

Czwarta wpłata z kodem PRAHA zapewni nam doładowanie w wysokości 50% do 500 PLN oraz 30 darmowych spinów na Ogre empire.

Ten post ma 5 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.