ZigZag Sport – 10 PLN za darmo

Kategoria: Bonusy i promocje | 21 września 2018

Nowy projekt ‘Sport’ spod bandery ZigZag nie jest w żadnym stopniu powiązany ze świetnie znanym nam kasynem ZigZag777, co de facto jest fantastyczną informacją dla każdego z nas! Już w tym momencie nasi czytelnicy mogą odebrać 10 PLN na zakłady sportowe zupełnie bez potrzeby składania depozytu. Sam proces odbioru bonusu, co ważne, jest bardzo prosty. Ponadto, co istotne, ta promocja obowiązuje aż do 31 października obecnego roku.

Odbierz 10 PLN na zakłady sportowe

1. Zarejestruj się klikając TUTAJ

2. Po rejestracji uzupełnij dane osobowe w swoim profilu

3. Wejdź na Live Chat i poproś o dodanie 10 PLN bez depozytu

Obrót bonusu to 3* bez wymaganego minimalnego kursu. Maksymalna wypłata z darmowej promocji wynosi aż 200 PLN. Życzymy powodzenia!

UWAGA: Przestrzegamy przed próbami oszukiwania i otwieraniem więcej niż jednego konta. Kasyno dokładnie sprawdza każdego gracza i żaden oszust nie wypłaci wygranych.

Więcej o kasynach i tym, co w naszym świecie piszczy? Ochota na dłuższą lekturę? Sloty online 2018. Radzimy, tłumaczymy, przedstawiamy

Ten post ma 8 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.