Yggdrasil przedstawia slot we współpracy z WLS!

Kategoria: Kasynowe nowości | 28 kwietnia 2018

Jeden z najpotężniejszych producentów automatów do gier online, Yggdrasil Gaming, ogłosił niedawno wprowadzenie na rynek pierwszej gry wyprodukowanej przy współpracy z White Label Studios. Gra Royal Family jest na razie słabo dostępna, lecz w niedługim czasie mamy być świadkami progresu w tejże kwestii. Poniżej przedstawiamy kilka oficjalnych słów na temat nowego slota.

“Gra to 5-bębnowy, 25-liniowy automat wideo, który charakteryzuje się królewskim wyglądem i wyczuciem, a także oferuje dodatkowe funkcje, które pozwalają ci wygrać iście książęcą sumę. Te funkcje obejmują feature prizes, free spins, wilds, sticky wilds, oraz royal chest mode. W grze dostępnych jest 12 dodatkowych funkcji, które są dostępne zarówno na platformach stacjonarnych, jak i mobilnych.”

Dyrektor generalny Yggdrasil, Fredrik Elmqvist, skomentował premierę gry: “Unikalna zawartość jest teraz kluczowym wyróżnikiem w kasynach online. Royal Family jest rezultatem pracy Yggdrasil i doskonałości w projektowaniu automatów oraz głębokiego zrozumienia klientów. Czekamy na pierwszy odzew graczy!”

Również i my czekamy na efekty tak dużej współpracy jaką jest połączenie sił i pomysłów Yggdrasil z White Label Studios.

Ten post ma 12 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.