Yggdrasil partnerem Bwin we Włoszech

Kategoria: Ciekawostki kasynowe Wokół kasyn | 20 marca 2017

Szturmem zdobywająca rynek firma dostarczająca automaty do gier online, Yggdarsil, ogłosiła podpisanie współpracy z włoską wersją bukmachera Bwin. To da dla softu ich pierwszego partnera na tym rynku gier, któremu na ten moment dostarczy 11 słynnych tytułów w wersji HTML5. Producent zapowiada większą liczbę gier po ich ówcześniejszym zaakceptowaniu przez włoskie prawo.

Komentujący całe zajście CEO Yggdarsil, Fredrik Elmgvist powiedział: “Cieszymy się z połączonych sił z tak dużym operatorem na rynku włoskim. Będziemy dostarczać włoskiemu operatorowi GVC
platformę do gier premium, z początkowo oferowaną liczbą jaką jest 11 tytułów. Rozwój współpracy przyniesie ich wiele więcej.”

“Zostawiliśmy nasz ślad w całej Europie w ubiegłym roku. Kolejne transakcje pokazują postęp, który robimy i to, jak pożądane są nasze gry.”

Dyrektor GVC Liron Snir również skomentował nową współpracę: “Naszym celem jest oferowanie naszym graczom jak najszerszego zakresu gier. Yggdrasil w ostatnim czasie idzie na rynku jak burza i to jest wielki krok dla nas jak i włoskiej oferty. Co więcej, narzędzia promocyjne w ich grach są innowacyjne.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.