Yggdrasil Gaming prezentuje nowy slot (WIDEO)

Kategoria: Gry | 9 sierpnia 2015

Yggdrasil Gaming, jeden z najpopularniejszych producentów oprogramowania dla kasyn online zapowiedział wydanie nowego slota, osadzonego w klimacie wikingów, który został zatytułowany Vikings Go Wild. Widzieliśmy, jesteśmy pod wrażeniem wykonanej pracy!

Gra zaczyna się od genialnej animacji ukazującej wikingów, następnie przenosi nas do właściwego ekranu gry, który jest intuicyjny i nie odbiega od przyjętych standardów. Na ekranie zobaczymy pięć bębnów, na których możemy obstawić dwadzieścia pięć linii wypłat. Ikony na bębnach nawiązują do tematyki gry, muzyka nie męczy, a pozwala wczuć się w klimat. Gra oferuje mnóstwo bonusów, w tym jeden stały – jeśli traficie na skrzynię pełną skarbów gra może wylosować kilka nagród, mogą to być monety, free spiny lub ustawienie na stałe jednego symbolu na całej kolumnie jednego bębna na stałe, co znacznie ułatwia zdobywanie nagród. Do tego mnóstwo free spinów.

Yggdrasil zapowiedział wydanie swojego nowego dzieła pod koniec sierpnia, aby osłodzić oczekiwanie na wydanie gry udostępniono trailer Vikings Go Wild – zachęcamy do obejrzenia.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 9 sierpnia 2015   Kategoria: Gry