Yggdrasil dodaje gry AvatarUX na platformę YGS

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 5 lutego 2019

W ramach umowy na platformie Yggdrasil pojawi się nowa biblioteka gier z Avatar, w której wiele gier ma azjatycki charakter. Istnieją trzy inne studia oferujące swoje gry na platformie, w tym gry Fantasma, Northern Lights i znakomity Rabcat. AvatarUX uzyskuje dostęp do BOOST, czyli narzędzi promocyjnych Yggdrasil’s backend do promowania swoich gier.

Komentując umowę, Stuart McCarthy z Yggdrasil, powiedział: “Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że możemy współpracować wyłącznie z Avatarem. To, co widzieliśmy do tej pory, było oszałamiające, więc nie możemy się doczekać, by wydać serię wspólnych nowych tytułów na rynku. Jako wydawca chcemy pracować ze studiami na całym świecie, które pasują do lokalnych kryteriów.”

“YGS Masters stawia sobie za cel tworzenie partnerstw z najważniejszymi niezależnymi studiami, które pasują do lokalnych kryteriów na wielu rynkach, a to zapewnia naszym klientom nowe, wysokiej jakości i niezwykle oryginalne wrażenia z gier.”

Firma Carson Wan z firmy AvatarUX dodaje: “Cieszymy się, że możemy współpracować z Yggdrasilem. Program YGS Masters szybko rośnie, stając się wiodącym przedsięwzięciem pozwalającym niezależnym studiom kwitnąć, a my z niecierpliwością czekamy na bycie jego częścią.”

“Nasze gry są wyjątkowe Dlaczego gramy w gry na automatach w Azji na rynku europejskim? Cóż, zadziałało to dla Bruce’a Lee! YGS Masters daje nam teraz możliwość korzystania z infrastruktury Yggdrasil i możliwości platformy, w tym BOOST®, aby naprawdę pchnąć nas do przodu, ulepszaj nasze gry i by przenieść nasz biznes na wyższy poziom.”

Polecamy także:  Nieprawdopodobne! 20-milionowy jackpot trafiony!
Ten post ma 5 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.