Wysoka wygrana Polaka w Kasynie Royal Panda

Kategoria: Jackpoty | 16 lutego 2016

Jak donosi serwis kasyna Royal Panda, gracz z Polski, niejaki Pan Paweł, zakończył niedawno grę z wyjątkowym wynikiem. Szczęście przyniósł mu sympatyczny wideoautomat Spinata Grande. To stylizowany na meksykańskie miasteczko jackpot, z którego chętnie korzystają gracze z Polski. Niemal każdego dnia jakiś polskie imię pojawia się na liście najlepszych wyników.

Pan Paweł jest stałym klientem tego kasyna, ponieważ udało mu się już wcześniej nazbierać sporo punktów programy lojalnościowego Loyal Panda. To właśnie dzięki tym punktom miał szansę zagrać na wideoautomacie o wyższe niż zwykle stawki.

Choć powszechnie uważa się, że na takich automatach można zgarnąć jedynie niewielkie nagrody, a prawdziwe pieniądze wygrywa się w poważniejszych grach, to jednak przypadek Pana Pawła zdaje się temu przeczyć. Wprawdzie można mówić – podobnie jak w przypadku wszystkich gier hazardowych – o łucie szczęścia, jednak wiele wskazuje na to, że tym razem mamy jednak do czynienia z wytrawnym graczem, który wie jak pomóc swojemu szczęściu.

Umiejętne wykorzystanie punktów programu lojalnościowego sprawiło, że Pan Paweł doszedł do gry o naprawdę wysokie stawki. W trakcie rozgrywki wygrał aż osiem darmowych obrotów, co sprawiło, że w rezultacie wygrał aż 148 tysięcy złotych.

Dodano: 16 lutego 2016   Kategoria: Jackpoty