Wraca sprawa Sheriff Gaming. Gry były ustawione?

Kategoria: Kasynowe nowości | 3 listopada 2015

Powoli zbliża się koniec procesu właścicieli nieistniejącej już firmy Sheriff Gaming, która swego czasu produkowała kapitalne automaty słynące z wyjątkowej jakości. Najlepszymi produkcjami tego studia były progresywne jackpoty. Firma upadła ze względu na spektakularny spadek zaufania swoich klientów, który wynikał z problemów podatkowych developera.

Tym razem światło dzienne ujrzał obrzydliwy proceder o którym poinformował jeden z byłych pracowników producenta oprogramowania. Okazuje się, iż tylko jedna wysoka wygrana padła w uczciwy sposób – nie została ona wypłacona w całości z powodu zmian maksymalnej stawki z 2 do 1 euro. Pozostałe wygrane otrzymywały osoby podstawione przez zarząd kasyna – rodzina, znajomi. Mimo żalu, że nie ma z nami już świetnych produkcji cieszymy się, że prawda i uczciwość zwycięża.

Holenderski sąd nie będzie łaskawy dla trzech byłych właścicieli Sheriff Gaming – trafią oni do więzienia i będą musieli zapłacić potężne kary pieniężne – to jedyna pozytywna informacja. Miejmy nadzieję, że kara będzie tak wysoka, iż kolejni oszuści zastanowią się kilka razy czy warto być nieuczciwymi.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.