Właściciele sieci internetowych kasyn aresztowani

Kategoria: Kasynowe nowości | 29 lipca 2015

Właściciele operatora zakładów online Affactive zostali aresztowani w Izraelu za rzekome oszustwa, które miały miejsce, w kasynach, którymi zarządza spółka. Cała afera ma swój początek w roku 2014, kiedy to w jednym z kasyn operatora regularnie dochodziło do niewypłacania pieniędzy należnych klientom kasyna.

Po wielu miesiącach śledztwa okazało się, że wszystkie kasyna z grupy Affactive oszukiwały swoich klientów – automaty były tak ustawione, aby gracze mieli bardzo utrudnione wygrywanie, pieniądze nie były wypłacane w takich ilościach jak należało, kasyna podważały uczciwość graczy i nie uznawały wygranych. Takie sytuacje się zdarzały, zdarzają się i niestety będą się zdarzać, ale nigdy nie było to działanie na tak wielką skalę. Zazwyczaj graczy próbują oszukać kasyna wydmuszki, które są tworzone tylko po to, aby wzbogacić się na zaufaniu graczy. Podczas zatrzymania właściciele Affactive byli przygotowani do ucieczki, znaleziono przy nich podrobione dokumenty oraz olbrzymią ilość gotówki. Sąd zarządził ekstradycję oszustów do Stanów Zjednoczonych, gdzie oskarżeni wystąpili o zwolnienie z aresztu – sąd na tę prośbę nei przystał ze względu na potencjalne matactwo lub ucieczkę.

Wiele z kasyn zarządzanych przez tego operatora zniknęło z sieci, ale niektóre marki ciągle są dostępne. Radzimy przejrzenie regulaminów kasyn w których gracie, jeżeli zarządza nimi wyżej wymieniona spółka jak najszybciej wycofujcie swoje pieniądze!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.