Bukmacher ze sporą stratą. 40-punktowa pomyłka!

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 26 listopada 2018

Jedno ze spotkań w uprzedni, wieczorny poniedziałek, pomiędzy Kansas City Chiefs i Los Angeles Rams było ofensywną eksplozją z łącznie 105 punktami strzelonymi, czyli o wiele więcej niż linia 64 punktów, którą wystawił i opublikował w swojej ofercie zakładów bukmacher William Hill. W wyniku tego firma poniosła ogromną stratę na tym wydarzeniu. Niemniej, to nie pomyłka oddsmakerów, a zasługa iście wielkiego spotkania, które przeszło do historii.

Polecamy także:  20 PLN od forBET za darmo - do końca miesiąca!

Pracownik William Hill, Michael Grodsky, powiedział, że ich bukmacherzy w Nevadzie ponieśli ogromną stratę, ponieważ 69% graczy obstawiło zakłady na over punktów. Sieć sportowa ESPN podała, że ​​linia 64 punktów była najwyższa w rozgrywkach NFL od 32 lat, a mimo to została przekroczona o 41 punktów. Mecz został uznany za najlepszy z sezonu NFL i prawdopodobnie również inni bukmacherzy z całego kraju przyjęli ogromną liczbę zakładów, w tym także na over punktów.

Ten post ma 6 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.