Wielki zakład właściciela kasyn

Kategoria: Kasynowe nowości | 6 kwietnia 2015

Lubicie zakłady sportowe? Dla odmiany napiszemy o nietypowym zakładzie! Kilka miesięcy temu właściciel dwóch kasyn z Las Vegas złożył niesamowity zakład sportowy na swoją ulubioną drużynę koszykówki w lidze NCAA, czyli akademickiego przedsionka NBA. Zakład nie wyglądał racjonalnie, bo kto stawia 20 000 dolarów przy kursie 1:50?

Operator zakładów Golden Nugget zazwyczaj nie przyjmuje takich zakładów – są wielkim ryzykiem dla obu stron. Sytuacja o tyle dziwna, że w momencie składania zakładu na zwycięstwo w lidze drużyna Michigan State Spartans przegrywała ze wszystkimi i była czerwoną latarnią ligi. Stąd też tak wysoki kurs na końcowy sukces. Derek Stevens, który jest właścicielem kasyn miał niezłego nosa – jego ulubiona drużyna od momentu wniesienia zakładu spisuje się rewelacyjnie, dotarła do fazy Final Four i jest obecnie głównym faworytem zdobycia mistrzostwa. Co w tym niezwykłego? Olbrzymia wygrana, bo aż 1 000 000 dolarów, co w zakładach sportowych nigdy się nie zdarzało. Dyrektor zakładów sportowych Golden Nugget powiedział, że w swojej karierze nigdy nie spotkał się z tak wysoką wygraną, a największe wygrane padały w okolicach 100 000 dolarów. Czy tym razem zostanie pobity rekord w wysokości wygranej? Przedstawiciele bukmachera mówią, że widzą już jak z ich konta znika ten milion dolarów.

Derek Stevens nie złożył zakładu z myślą o sobie – wygrana zostanie przeznaczona na rozwój akademii Michigan State Spartans oraz cele charytatywne. W związku z tego typu działaniem mocno dopingujemy tej drużynie, mecz rozstrzygający o mistrzostwie NCAA odbędzie się 6 kwietnia!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.