W Rosji powstanie wielki hazardowy kompleks

Kategoria: Kasynowe nowości | 29 sierpnia 2015

We Władywostoku, czyli największym rosyjskim mieście najbardziej wysuniętym na wschód ma powstać nowy kompleks hazardowy nazwany Primorye. W środę zostały podpisane osttanie umowy finalizujące organizacyjną część inwestycji wycenianej na astronomiczną kwotę 2,2 miliarda dolarów.

Docelowymi klientami kompleksu hazardowego mają być kraje azjatyckie, takie jak Chiny, Mongolia, Japonia czy też bogata Korea Południowa – nie jesteśmy w stanie ocenić czy Koreańczycy z północy będą również odwiedzali Władywostok, ponieważ nie jesteśmy w stanie określić jak odbywa się podróżowanie z Korei Północnej. W kompleks zainwestują najważniejsze firmy hazardowe na świecie oraz najważniejsi inwestorzy związani z hazardem, między innymi Lawrance Ho.

Inwestycja ma zostać zakończona pod koniec przyszłego roku, będzie to wielka konkurencja dla legendarnego Makao, które znajduje się w zdecydowanie większej odległości od państw wymienionych w artykule, więc kompleks na pewno będzie popularnym miejscem gier. Rocznie ma obsługiwać ponad 10 000 000 klientów.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.