VideoSlots dodaje sloty od Amanet

Kategoria: Kasynowe nowości Wokół kasyn | 23 maja 2017

Mobilny deweloper slotów, Amanet, ogłosił podpisanie kontraktu na dostawy swoich produktów z jednym z najpotężniejszych kasyn online, a mianowicie Videoslots. W imię tej umowy, firma dostarczy dla kasyna wszystkie swoje usługi.

Deweloper zaoferuje wszystkie swoje mobilne gry dla Videoslots.com, z których to wiele opartych jest na klasycznych grach lądowych zaprojektowanych przez Amatic – spółki kierującej działalnością grupy. Gry są w trakcie integrowania i będą dostępne w najbliższym czasie.

Mówiąc o umowie, Amatic Online Gaming Menedżer Tatjana Bauer-Engstberger powiedział:” Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze gry będą teraz dostępne w platformie online kasyna Videoslots. Jesteśmy pewni, że nasze tytuły okażą się dobrym produktem dla graczy tego kasyna.”

Szef VS ds. gier, Daniel Hansen również skomentował całe zajście: “Dołączając do naszego portfolio gry AMANET podjęliśmy dalsze postępy w rozwijaniu się i drodze ku bycia najlepszym kasynem. Zawsze szukamy produktów, które zwiększą zawartość naszego kasyna, a użytkownicy będą mieli więcej zabawy i doświadczeń. AMANET spełnia nasze kryteria.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.