Unibet wypłacił 67 tysięcy funtów!

Kategoria: Wokół kasyn | 27 września 2017

I wcale nie chodzi tutaj o średniej wielkości Jackpot w dostosowanych do tego grach. W tej sytuacji, jedna z lojalnych klientek firmy, legitymująca się między innymi srebrnym statusem w programie Unibetu, skorzystała z otrzymanego od kasyna bonusu bez depozytu. To jest dość częsty ruch ze strony tego kasyna wobec stałych graczy. Najciekawsze stało się jednak kilka chwil później.

55-letnia kobieta zamieszkująca wyspę Man Caroline, swój prezent wykorzystała na slocie Gorilla Go Wild, od popularnego softu NextGen Gaming. Główne postacie gry, czyli małpy, całe dnie z reguły tylko rozbawiają grających, lecz w tym przypadku wpadły w totalną euforie. Euforie płacenia, gdyż zakład za 35 funtów, który zaowocował trafieniem 10 free spinów, finalnie skończył się wynikiem 35×1928 i potężnej wypłacie, oscylującej – w PLN – przy 320 tysiącach.

Co prawda Unibet nie jest już stałym wyborem polskich graczy, lecz dzięki innowacyjnemu podejściu naszego portalu do obecnej sytuacji, na slotach NextGen Gaming (i wielu innych) innych zagramy już w najlepszych kasynach z walutą Bitcoin 🙂

BitStarz – 300% bonusu i 180 FS w kasynie Bitcoin!

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.