Unibet na dłużej z FC Kopenhagą

Kategoria: Do poczytania | 27 stycznia 2018

Rozpoznawalna i bardzo lubiana w Polsce firma Unibet, oferująca m.in. dobrą ofertę zakładów bukmacherskich i sporo darmowych promocji w swoim kasynie – o czym regularnie informujemy – odnawia swoją umowę z gigantem duńskiej piłki. W ostatnich dniach Unibet kolejny raz przedłużył umowę z FC Kopenhagą i w tym momencie obustronna umowa obejmuje aż do 2021 roku. Firma zachowa nazwę na boisku B na stadionie Telia Parken, a także zyska inne intratne możliwości marketingowe. Obie strony związane są ze sobą od 9 lat i są jednym z najlepszych duetów marketingowych. Nie da się ukryć tego, co dobrze wie każdy z nas – najwięksi bukmacherzy świata, współpracując z polskimi klubami, byliby w stanie tworzyć równie wspaniałe duety. ‘Mamy jednak to, co mamy’ – chciałoby się rzec.

Mówiąc o przedłużeniu umowy, Menedżer ds. strategii sponsorskich Unibet, Anja Bruun powiedziała: “Jesteśmy firmą, która wierzy w długoterminowe strategie, a partnerstwo z FCK jest tego najlepszym dowodem.”

Dyrektor ds. sprzedaży w Kopenhadze, Alex Rasmussen, obszerniej skomentował całe zajście: “Z naszej strony przez wiele lat utrzymywaliśmy silną współpracę, która zaowocowała niesamowitymi doświadczeniami. Z niecierpliwością czekamy na udaną przyszłość z Unibet, gdzie na pewno będziemy rzucać sobie nawzajem wielkie wyzwania. Dla fanów klubu zrobimy wszystko!”

Ten post ma 11 miesięcy. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.