Unibet na dłużej z FC Kopenhagą

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 27 stycznia 2018

Rozpoznawalna i bardzo lubiana w Polsce firma Unibet, oferująca m.in. dobrą ofertę zakładów bukmacherskich i sporo darmowych promocji w swoim kasynie – o czym regularnie informujemy – odnawia swoją umowę z gigantem duńskiej piłki. W ostatnich dniach Unibet kolejny raz przedłużył umowę z FC Kopenhagą i w tym momencie obustronna umowa obejmuje aż do 2021 roku. Firma zachowa nazwę na boisku B na stadionie Telia Parken, a także zyska inne intratne możliwości marketingowe. Obie strony związane są ze sobą od 9 lat i są jednym z najlepszych duetów marketingowych. Nie da się ukryć tego, co dobrze wie każdy z nas – najwięksi bukmacherzy świata, współpracując z polskimi klubami, byliby w stanie tworzyć równie wspaniałe duety. ‘Mamy jednak to, co mamy’ – chciałoby się rzec.

Mówiąc o przedłużeniu umowy, Menedżer ds. strategii sponsorskich Unibet, Anja Bruun powiedziała: “Jesteśmy firmą, która wierzy w długoterminowe strategie, a partnerstwo z FCK jest tego najlepszym dowodem.”

Dyrektor ds. sprzedaży w Kopenhadze, Alex Rasmussen, obszerniej skomentował całe zajście: “Z naszej strony przez wiele lat utrzymywaliśmy silną współpracę, która zaowocowała niesamowitymi doświadczeniami. Z niecierpliwością czekamy na udaną przyszłość z Unibet, gdzie na pewno będziemy rzucać sobie nawzajem wielkie wyzwania. Dla fanów klubu zrobimy wszystko!”

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.