Tylko dziś – 5 mobilnych spinów od BGO

Kategoria: Bonusy i promocje | 24 sierpnia 2016

Jednodniowa promocja czeka dziś na graczy BGO. Wszyscy mogą odebrać 5 mobilnych spinów, a depozytorzy mogą liczyć na dodatkowe atrakcje.

5 darmowych spinów mogą wykorzystać gracze tylko dziś tj. 24 sierpnia, którzy posiadają już konto w BGO. Promocyjnym slotem jest mobilna wersja gry Secrets of Atlantis. Aby odebrać spiny należy zatem uruchomić grę przez urządzenie mobilne, czyli mówiąc prościej – przez komórkę lub tablet. Spiny nie pojawią się natomiast na koncie osób, które otworzą slot przez przeglądarkę komputera.

Ciekawie prezentuje się również okazyjna promocja od depozytu. Za dzisiejszą wpłatę z kodem ATLANTIS i obrócenie minimum 15 funtów przysługuje aż 100 darmowych spinów nagrody. Promocyjnym slotem również jest gra Secrets of Atlantis i również jest to jej mobilna wersja. Jeśli więc dziś zdecydujesz się na depozyt i obrócenie kwoty 15 funtów (lub jej równowartości) to przez 4 kolejne dni otrzymasz po 25 spinów. To oznacza aż 4 osobne szanse na wygraną i sukcesywne obrócenie wygranej ze spinów. Promocja ta dostępna jest również w dniu jutrzejszym z takimi samymi zasadami (wtedy spiny otrzymujemy przez 4 kolejne dni, począwszy od piątku).

A zatem:

Tylko dziś – 5 mobilnych free spinów dla obecnych graczy w grze Secrets of Atlantis.

Tylko dziś i jutro – 100 mobilnych spinów za depozyt i obrót min. 15 funtów (przy wpłacie należy podać kod ATLANTIS).

Do odwołania – 20 darmowych spinów na Starburst dla graczy, którzy otworzą konto klikając TUTAJ.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.