“Twice Jackpot” w BGO!

Kategoria: Bonusy i promocje Kasynowe nowości | 17 maja 2017

W ostatnim czasie w słynnym kasynie BGO miały miejsce absolutnie nieprawdopodobne wydarzenia. W kwietniu, jeden z regularnych klientów firmy został kimś więcej niż tylko niesamowitym szczęściarzem, a wszystko z racji tego, iż udało mu się zgarnąć niezwykle rzadko spotykanego Twice Jackpota.

Zwycięzca, który legitymuje się pseudonimem “Sandam”, wygrał podczas dwóch zakładów w wysokości 20 Funtów na slocie IGT – MegaJackpots Star Lanterns. Niesamowita wygrana dołącza do spisu największych trafień w kasynie, plasując się chociażby obok wygranej 6 milionów funtów podczas zeszłorocznych świąt, które wywołał zakład o wartości ledwie 1,25 funtów!

Pierwszy wygrany Jackpot “Sandama” miał miejsce w Wielki Piątek, kiedy to udało mu się zdobyć bagatela 1 milion 113 tysięcy funtów. Zaledwie niecały miesiąc później, do szczęśliwca trafiło kolejne 627 tysięcy funtów, które pochodziło oczywiście z puli tej samej gry. Statystycznie rzecz biorąc, większe prawdopodobieństwo mają takie zjawiska jak chociażby uderzenie pioruna (10 m:1) czy narodziny identycznych quadrupletów (13 m:1), aniżeli dwie wygrane na MegaJackpots Star Lanterns game.

“Kiedy wygrałem pierwszą pulę, nie mogłem w to uwierzyć” – mówi 40-letni bohater newsa.

“Kiedy jednak odniosłem drugie zwycięstwo, mniej więcej miesiąc później, pomyślałem, że to musi być błąd. Pierwszą rzeczą, jaka przyszła mi na myśl, to nowy samochód i mnóstwo smakołyków dla rodziny” – dodaje Sandam.

BGO – bonus 200% do 100 funtów + 180 free spinów – REJESTRACJA

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.