Tryb multiplayer pojawi się w grach Microgaming

Kategoria: Gry | 2 lipca 2015

Producent oprogramowania dla kasyn online, firma Microgaming zapowiedziała odnowienie trzech automatów i wzbogacenie ich o funkcję multiplayer, która będzie funkcjonować na zasadach turnieju.

Pierwsza gra poddana kuracji odmładzającej to Centre Court, klasyk w którym zagramy na pięciu bębnach, osadzony w klimacie turnieju tenisowego. Gra będzie dostępna w technologiach HTML 5 oraz Flash. Zakładana pula dla zwycięzcy turnieju wyniesie 2500 Euro. Kolejny odświeżony klasyk to nawiązanie do legendarnego filmu akcji Terminator 2 – gra nazywa się dokładnie tak samo. Główna nagroda wyniesie 10 000 Euro. Ostatnia z odświeżanych pozycji to Sure Win, która otrzyma rozdzielczość full HD, dla odmiany będzie tutaj turniej kwartalny z główną nagrodą 10 000 Euro.

Przedstawiciele firmy Microgaming są zadowolenie z możliwości wzbogacania starszych gier o dodatkowe funkcje sieciowe. Nie jest wykluczone, że Microgaming będzie częściej dokonywać działań tego typu, ponieważ zainwestowali duże pieniądze w rozwój tej technologii.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 2 lipca 2015   Kategoria: Gry