Szwedzka giełda: zmiana planów Cherry AB

Kategoria: Kasynowe nowości | 21 maja 2017

Internetowa, nomen omen potężna grupa gier, a mianowicie Cherry AB ogłosiła w ostatnim czasie plany opóźnienia swoich działań na szwedzkiej giełdzie Nasdaq w Sztokholmie, aż do czasu zakończenia integracji ze swoim nowo nabytym produktem – słynnym ComeOn.

Opóźnienie debiutanta na giełdzie potrwa do końca lata. Dołączenie zostanie ogłoszone przez szwedzką firmę w komunikacie prasowym. Firma właśnie zakończyła zakup ComeOn i w pełni pracuje, aby zintegrować maltańską firmę w swojej działalności.

W informacji prasowej dot. opóźnienia można przeczytać: Ze względu na niedawno zakończony, znaczący ruch dot. nabycia Come On Malta Ltd i pracę nad integracją nowego produktu, które potrwają do lipca tego orku, Cherry postanowił odroczyć ruchy na giełdzie w Nasdaq. Firma ma silną pozycje w stosunku do uplisting i uskutecznia wysokie priorytety. Decyzja pozwala firmie skoncentrować się na finalizacji działań z ComeOn, a także najnowszym nabytkiem Highlight do tworzenia gier, które zostały przekazane na rynek w zeszłym tygodniu”.

ComeOn został zakupiony przez Cherry w ubiegłym roku, w celu nadania mu silniejszej pozycji na rynku europejskim, a szczególnie na skandynawskich.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.