Szczęśliwy Szwed zgarnął ponad 100 tysięcy złotych

Kategoria: Jackpoty | 3 czerwca 2015

Kilka dni temu w kasynie Royal Panda padła wysoka wygrana 117 000 PLN. Szczęśliwcem okazał się Szwed o imieniu Joakim. Wygrana ta nie padła na jednym automacie podczas jednej gry – Joakim zagrał w trzy różne gry, w których zdobył łącznie tak duże pieniądze.

Gracz ten jest stałym klientem kasyna Royal Panda, w którym posiada srebrny status VIP. Wieczorem, kiedy miał ochotę na odrobinę swojej ulubionej rozrywki usiadł przed komputerem i zaczął zabawę w kasynie. Cała szczęśliwa seria, w której zdobył 117 000 PLN trwała niespełna godzinę. Szczęśliwe okazały się trzy gry: The Wish Master, Big Chef oraz Gonzo’s Quest, w których zdobył odpowiednio 69 000 PLN, 27 000 PLN i 15 000 PLN. Wielkie szczęście, rzadko kiedy zdarzają się takie serie dla jednego gracza i to w tak krótkim czasie. The Wish Master okazał się być najbardziej dochodową grą dla Joakima, w zabawę zainwestował w przeliczeniu na naszą walutę około 72 PLN, trafił układ, który aktywował aż 12 linii wypłat, które pomnożyły stawkę o 347,5 raza! Później poszło już z górki, a wygrana systematycznie rosła.

Kasyno podało również informację, że następnego dnia Joakim znowu grał, a jego sesja zakończyła się wygraną 60 000 PLN – to się nazywa szczęście. Serdeczne gratulacje!

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 3 czerwca 2015   Kategoria: Jackpoty