Świąteczna gra od Netent. Wypróbuj Jingle Spin

Kategoria: Gry Kasynowe nowości | 21 grudnia 2018

Netent w okresie świąt zazwyczaj wydaje tematyczny slot. Nową grą w portfolio jest Jingle Spin. Wypróbowaliśmy tę grę i trzeba przyznać, że twórcy popisali się wielką kreatywnością.

Nad pięcioma bębnami siedzą krasnale, które czekają na to, co wylosuje Mikołaj i wrzuci w ich ręce. Mikołajowe koło ma zarówno darmowe spiny, poczwórne wildy czy wygrane od 50, przez 500 aż do 2500 żetonów! Zakręcamy więc slotem, Mikołaj losuje nagrodę (czasem zdarzają się puste pola) i przekazuje krasnalom. Te z każdym spinem przekazują je sobie nawzajem. Jeśli więc w ręce pierwszego krasnala wpadnie 2500 masz aż 5 szans na wygranie tej nagrody. Aby tak się stało pod krasnalem trzymającym nagrodę musi pojawić się pudełko z prezentem. Jak działanie gry wygląda w praktyce możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Gra jest nowa i można przypuszczać, że na początku będzie łaskawa dla graczy aby zachęcić ich do zabawy. Tak jak wspomnieliśmy na początku, wypróbowaliśmy Jingle Spin i slot ten prezentuje najwyższy poziom plus świąteczną atmosferę, którą powoli czujemy już w swoich domach. Maksymalnie można wygrać aż 94750 żetonów!

Polecamy zagrać w Jingle Spin w kasynie ViggoSlots. Bonus od wpłaty jest bonusem całkowicie bez obrotu, a do tego każdy nowy gracz otrzymuje 170 spinów, również bez obrotu. Gdy wykorzystasz swoje 170 spinów, może spróbujesz “urwać” coś na Jingle Spin? ViggoSlots słowo obrót wygranych nie istnieje.

Kliknij TUTAJ i odbierz do 1000€ bonusu i do 170 spinów – bez obrotu

Ten post ma 4 miesiące. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.