Sticky Bandits – hit od Quickspin

Kategoria: Kasynowe nowości | 22 sierpnia 2017

Jeden z bardziej rozpoznawalnych deweloperów automatów do gier online, firma Quickspin, wydawała w ostatnim czasie hucznie zapowiadany slot z ogromnym potencjałem. Mowa tutaj o grze “Sticky Bandits”, która dzięki swojej tematyce przenosi slotomaniaków w klimaty dzikiego zachodu. Gra jest już dostępna w kasynach z biblioteką softu wydającego ten właśnie slot 🙂

Sticky Bandits to 5-bębnowy slot wideo, którego, mówiąc potocznie akcja odbywa się na zachodzie, gdzie dwóch bandytów próbuje złapać pociąg. Gra ma szereg zachodnich symboli, w tym wcześniej wspomnianych bandytów, worki pieniędzy, dynamity i inne. W grze możemy wygrać m.in. wolne obroty. Slot integruje się z Quickspin’s Achievement Engine.

Mówiąc o nowym slocie, CEO Quickspin Daniel Lindberg powiedział: “Sticky Bandits będzie kolejnym przebojem. Gra o tematyce kowbojskiej jest także ostatnią wersją Quickspin, która ma na celu zaprezentować nowo powstałe osiągnięcia Engine. Przełomowy moduł okazał się bardzo popularny wśród graczy.”

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.