Stars Group podsyła pomysł polskim firmom?

Kategoria: Czytelnia | 5 maja 2018

Firma bukmacherska The Stars Group ogłosiła ekskluzywną promocję, która pozwoli wygrać 100 milionów funtów dla graczy, którzy prawidłowo odgadną wszystkie wyniki związane z 64 spotkaniami na nadchodzących Mistrzostwach Świata w Rosji. Impreza nazywa się “Stars 100 Million Challenge” i będzie oferowana za darmo przez witryny BetStars i PokerStars.

Jeśli obstawiający odgadnie wszystkie wyniki, otrzyma nagrodę w wysokości 100 milionów funtów.

Komentując promocję, dyrektor generalny Stars Group Rafi Ashkenazi powiedział: “Tego lata spełniamy naszą ambicję stania się ulubionym celem gier iGaming na świecie, oferując naszym klientom szansę wygrania jednej z największych nagród w historii zakładów sportowych.”

O ile nie proponowalibyśmy kopii – pod względem sumy wygranej – tego pomysłu dla naszych firm, o tyle sama idea i sposób zabawy robi wrażenie. Bez wątpienia nadchodzący World Cup 2018 zwróci na siebie uwagę całego świata. Z niecierpliwością czekamy na niespodzianki i kreatywność ze strony legalnych polskich bukmacherów!

Ten post ma 7 miesięcy. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 5 maja 2018   Kategoria: Czytelnia