Sprzątanie domu warte 1,8 miliona dolarów!

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 24 listopada 2018

Para znajduje wygrany bilet na loterię wart 1,8 miliona dolarów podczas sprzątania domu przed Świętem Dziękczynienia! Bez wątpienia było to bardzo szczęśliwe Święto Dziękczynienia dla tego małżeństwa. Tina i Harold Ehrenberg przygotowywali swój dom w Mandeville w Luizjanie na uroczystości Święto Dziękczynienia, kiedy znaleźli stare kupony loteryjne na stoliku nocnym – w tym zwycięzcę o wartości 1,8 miliona dolarów.

Para znalazła zwycięski los w loterii Louisiana w ostatniej chwili, gdyż czas na odbiór wygranej kończył się za 2 tygodnie. Szczęśliwy bilet był bowiem z 6 czerwca, a nagrody należy odebrać w ciągu 180 dni od losowania.

“Największą frajdą będzie zdeponowanie tego czeku” – powiedział Harold Ehrenberg dla WDSU stowarzyszonej z NBC.

Nie padło żadne słowo na temat tego, czy para grała te same liczby przez 25 lat – jak ten człowiek – czy przypadkowo kupili niewłaściwy bilet i wygrali.

Polecamy także:  20 PLN od forBET za darmo - do końca miesiąca!

Ehrenbergowie weszli na stronę online loterii, by sprawdzić numery i wtenczas dowiedzieli się, że będzie to wyjątkowo szczęśliwe Święto Dziękczynienia. Łącznie otrzymają 1,274,313 USD po opodatkowaniu, które planują przeznaczyć na życie na emeryturze.

“Nie mamy na razie żadnych planów, aby kupić coś szalonego lub wybrać się na duże wyprawy” – powiedziała Tina Ehrenberg.

Ten post ma 6 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.