Rusza świąteczny kalendarz Kasyna Royal Panda

Kategoria: Kasynowe nowości | 28 listopada 2015

Już we wtorek rozpocznie się ostatni miesiąc tego roku, a wraz z nim wielka promocja Kasyna Royal Panda. Będzie nią Kalendarz Świąteczny, czyli aż 31 dni pełnych promocji z cennymi nagrodami.

Codziennie na stronie kasyna publikowana będzie nowa, jednodniowa oferta. Po spełnieniu prostych warunków odebrać będzie można darmowe spiny, gotówkę oraz nagrody rzeczowe. Nie ma mowy o chińskim “szmelcu”. Wśród nagród znajdziecie tylko produkty ekskluzywnych marek. Już pierwszego dnia promocji na graczy czeka aż 100 darmowych spinów na grę Starburst. W kolejnych zgarnąć będzie można między innymi iPady od Apple, sprzęt audio od Bose, czy zegarki od Armaniego. Nie zabraknie również setek free spinów i tysięcy złotych w gotówce.

Sprawdzajcie codziennie stronę Kasyna Royal Panda i odbierajcie prezenty jeszcze przed rozpoczęciem Świąt, a także po ich zakończeniu. Kalendarz Świąteczny rusza już we wtorek. Na nowych graczy cały czas czeka główny prezent – bonus od pierwszej wpłaty. Dzięki niemu można powiększyć swoje konto już na starcie i to o nawet 500 PLN. Więcej o tej ofercie oraz samym kasynie, możecie przeczytać w naszej recenzji Kasyna Royal Panda.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.