Rusza Kalendarz Świąteczny w Kasynie Mr Green

Kategoria: Bonusy i promocje | 21 listopada 2015

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Kasyno Mr Green rusza ze swoją tradycyjną promocją – Kalendarzem Świątecznym. Przez 31 dni gracze tego serwisu będą mogli korzystać z różnego rodzaju promocji. Łącznie rozdane zostanie aż 10 milionów darmowych spinów! Kalendarz ruszy już w najbliższy wtorek, jednak promocją warto zainteresować się już teraz. Osoby, które wpłacą niewielki depozyt przed początkiem akcji, zgarną całą masę free spinów w pierwszych 7 dniach jej trwania.

Wpłata i zagranie za minimum 100 PLN oznacza otrzymywanie po 10 darmowych spinów od najbliższego wtorku (24.11) do następnego wtorku (01.12). To aż 70 darmowych spinów do wykorzystania! Każdego dnia tygodnia będzie można zapolować na wygraną. Jeśli nie uda się jednego dnia, być może kolejny będzie szczęśliwszy. To aż 7 szans na trafienie dużych pieniędzy. To nie wszystko. Osoby, które zdecydują się na trochę wyższą wpłatę i zagranie za przynajmniej 220 PLN, zgarną jeszcze więcej spinów. Codziennie przez tydzień na ich koncie czekać będzie po 30 obrotów. Łącznie otrzymają zatem 210 darmowych spinów, podczas gdy każdy z nich to nowa szansa na wygraną.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zarejestrować się w tym pierwszorzędnym kasynie, kliknij TUTAJ i otwórz konto, a otrzymasz specjalny bonus powitalny. Naszą recenzję Kasyna Mr Green znaleźć można TUTAJ.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.