Roy Richie – 100% do 400 zł z potencjałem

Kategoria: Bonusy i promocje | 16 lutego 2017

Na rynek weszła nam kolejna nowa firma, oferująca m.in. zakłady sportowe i kasyno. Co wpadło nam w oko konkretnie u Roy Richie? Przede wszystkim oferty bonusowe, które są okrojone w sposób naprawdę zdrowy i gwarantują stabilizacje. To coś, czego zabrakło chociażby jednemu upadłemu niedawno bukmacherowi, którego podawania nazwy sobie darujemy. To nie jest jednak jedyny argument, dlaczego warto spróbować sił w tym bukmacherze.

Strona bukmachera, co na pewno nas ucieszyło, posiada wersje w języku polskim oraz walutę PLN. Najważniejszym okazało się jednak to, iż licencja na której działa firma to maltańska Malta Gaming Authority (MGA), co dodaje sporej pewności w działaniu i buduje zaufanie klientów.

Jak odebrać bonus 100% do 400 zł na zakłady sportowe?

1. Zarejestruj się klikając TUTAJ (link upoważniający do promocji).

2. Przejdź do składania depozytu z kodem “RRS100”

3. Bonus zostanie automatycznie dodany do Twojego konta, gdy tylko raz obrócisz depozytem.

Minimalny depozyt do skorzystania z promocji to 40 PLN. Poniżej prezentujemy bardzo konkurencyjne warunki obrotu tą ofertą:

Bonus polega na podwojeniu pierwszego złożonego przez klienta depozytu.
Bonus zostanie automatycznie przyznany na konto zakładów sportowych, jak tylko twój depozyt zostanie raz obrócony przy kursie minimum 1.60 i wszystkie zakłady zostaną rozliczone.
Maksymalna kwota bonusu wynosi 400 PLN lub równowartość w innej walucie, nawet gdy pierwszy depozyt jest większy.
Kilka zakładów postawionych na to samo wydarzenie nie wlicza się do obrotu i będzie uznane za próbę manipulacji bonusem, przez co bonus zostanie odebrany.
Obrót liczy się tylko jeżeli zakłady zostały rozliczone.
Gracze z Polski, Finlandii i Niemiec muszą obrócić depozyt i bonus 6 razy, zanim będą mogli wypłacić lub dokonać transferu na inny produkt.
Gracze których miejsce zamieszkania to Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, Meksyk, Wenezuela, Peru, Kanada, Nowa Zelandia i Panama muszą obrócić depozyt i bonus 8 razy, zanim będą mogli wypłacić lub dokonać transferu na inny produkt.
Gracze z krajów nie wymienionych powyżej muszą obrócić depozyt i bonus 10 razy, zanim będą mogli wypłacić lub dokonać transferu na inny produkt.
Tylko kupony o kursie 1.60 lub większym będą się liczyć do obrotu.
Musisz spełnić wymagania obrotu w ciągu 90 dni od pierwszego depozytu. Jeżeli wymagania obrotu nie zostaną spełnione to środki z salda bonusowego przepadną.
Wymagania obrotu muszą zostać spełnione zanim wypłacisz lub dokonasz transferu wygranych na inny produkt, w przeciwnym wypadku zarówno bonus jak i wygrane z bonusu przepadną.
RoyRichie.com zastrzega sobie prawo do wycofania i modyfikowania tej oferty w dowolnym czasie. W przypadku jakichkolwiek nadużyć przez gracza jego konto zostanie zamknięte.
Duplikowanie kont jest zakazane. Jeżeli zajdzie podejrzenie, że dane konta są ze sobą powiązane to zarówno bonus jak i wygrane uzyskane z bonusu zostaną odebrane.
Gracze mogą otrzymać tylko jeden bonus powitalny. Klienci którzy wcześniej skorzystali z innego bonusu powitalnego nie będą mogli skorzystać z tej oferty.
Oferta bonusowa nie może zostać połączona z inną ofertą promocyjną.

Roy Richie – 100% do 400 zł na Zakłady Sportowe!

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.