Rekordowy jackpot Mega Moolah w końcu rozbity

Kategoria: Jackpoty | 8 października 2015

Pod koniec wakacji pisaliśmy o wielkich pieniądzach czekających w jackpocie gry Mega Moolah. Licznik dobił wtedy aż do 44 milionów złotych i wciąż rósł. We wtorek w końcu doszło do przełomu i wielka fortuna znalazła właściciela.

Wtorkowa wygrana wyniosła dokładnie 13 212 882$ co w przeliczeniu na polską walutę daje blisko 50 milionów złotych! Kilkosekundowy spin w grze Mega Moolah sprawił, że ktoś odmieni swoje życie inkasując aż ośmiocyfrową kwotę. Póki co nie wiadomo jeszcze kim jest zwyciezca ani w jakim kasynie grał w Mega Moolah. Wiemy natomiast, że jest to drugie pod względem wysokości wygranej jackpotowe trafienie w historii. Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje oczywiście slot Mega Fortune z wygraną wynoszącą 17 861 813 euro, która miała miejsce na początku 2013 roku.

Jest to bez dwóch zdań wielka wiadomość dla kasynowego świata. W najbliższych dniach powinny pojawić się szczegóły dotyczące zwycięzcy. Jesteśmy ciekawi jak zareagował na fakt, że w ciągu kilku sekund wzbogacił się o 50 milionów złotych. Gdy tylko pojawią się jakiekolwiek nowości w tej sprawie, wrócimy do niej na łamach portalu.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 8 października 2015   Kategoria: Jackpoty