Rekordowa wygrana w polskich zdrapkach

Kategoria: Jackpoty | 28 marca 2016

Kilka dni tematu Totalizator Sportowy potwierdził wyjątkową, historyczną wygraną. Mieszkaniec Miastka kupił zdrapkę i znalazł pod nią wygraną w wysokości okrągłego miliona złotych. Nigdy wcześniej nikomu w Polsce nie udało się “wydrapać” tak wielkiej kwoty.

Szczęśliwą zdrapką okazała się gra Giga Cash. Pula nagród przeznaczona na ten tytuł to 49.5 miliona złotych. Celem gracza, jest zdrapanie warstwy zasłaniającej “swoje” liczby i liczby wygrywające. Jeśli liczby z obu pól pokrywają się, nagrodą jest wartość znajdująca się pod powtarzającymi się numerami. Tym razem był to aż milion złotych.

Zdrapka Giga Cash trafiła do sprzedaży w połowie listopada zeszłego roku. To pierwsza zdrapka w historii, w której jednorazowa wygrana może wynieść aż milion złotych. Mieszkaniec Miastka stał się więc polskim rekordzistą jeśli chodzi o zdrapkowe wygrane. Koszt losu to 20 PLN co w porównaniu z cenami innych zdrapek jest dość wysoką kwotą, jednak jak głosi znane powiedzenie – kto gra grubo wygrać musi. Ktoś zaryzykował i dziś na pewno tego nie żałuje mogąc zacząć zastanawiać się nad tym, na co wydać swoją okrągłą, milionową wygraną.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 28 marca 2016   Kategoria: Jackpoty