Reel Steal – recenzja ciekawej gry produkcji Netent

Kategoria: Gry | 16 lutego 2015

Przygotowaliśmy dla was recenzję gry Reel Steal. Jest to stołowa, nieprogresywna gra z pięcioma bębnami i dziewięcioma liniami wypłat. Gra zawiera symbol Scatter. Możemy liczyć na darmowe obroty. Do pełni szczęścia zabrakło nam gry bonusowej.

Gra jest inspirowana legendarną już serią GTA, jedną z najlepszych serii gier akcji w historii gier komputerowych i konsolowych. W Reel Steal wcielamy się w rolę przestępcy, który jak to w GTA, nie jest niczym ograniczony i sieje spustoszenie na ulicach metropolii, w której dzieje się akcja. Na bębnach znajdziemy ikony związane z gangsterskim światem, panna ze spluwą czy też torba z pieniędzmi. Rozgrywce towarzyszy dynamiczna muzyka, a wprawienie koła w ruch jest sygnalizowane wystrzałem z rewolweru. Pozycja ta pozwala na element zręcznościowy, czyli zatrzymanie koła, gdy zobaczymy wygrywający układ ikon. Stawki zaczynają się od 0,01 $ do 0,50 $, czyli odpowiedniki fizycznych monet centowych. Obstawiamy na dziewięciu liniach, maksymalny zakład na jeden obrót wynosi 45 $. Gra oferuje bonusy, które są aktywowane przez dziki symbol mający postać żółtej taksówki. Wygrana z tym symbolem mnoży się aż pięć razy. Przy darmowych obrotach mnożymy przez 25. Drugim symbolem jest już wcześniej wspomniany Scatter, mnoży wartość całkowitego zakładu przez stawkę. Jeśli trafimy co najmniej trzy Scattery aktywujemy od 15 do 25 darmowych obrotów, które mnożą wartość wygranej przez 5.

Real Steel jest grą godną polecenia, wartą zagrania, a jeśli jesteś fanem serii GTA i czekasz na GTA V w wersji na pecety, to jest to doskonała okazja na poczucie klimatu i umilenie oczekiwania. Jedynym mankamentem jest brak mini gry bonusowej.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.
Dodano: 16 lutego 2015   Kategoria: Gry