Quickspin zapowiada hitowy slot

Kategoria: Bonusy i promocje Kasynowe nowości | 13 lipca 2017

Jeden z kilku topowych projektantów automatów do gier online, Quickspin, ogłosił w ostatnim czasie wydanie gry pt. “Goldilocks and the Wild Bears”. Deweloper dość długo nie poszerzał swojego portfolio, ale ten slot ma przynieść spore osiągnięcia i fantastyczną grafikę. Czy dzięki niemu producent przypomni o sobie na dynamicznym rynku?

Gra pierwotnie została wydana w 2014 roku i jest oparta na klasycznej baśni, w której główną postacią jest dziewczyna rozbijająca się i wchodząca do domu niedźwiedzia, popełniając przy okazji kilka zbrodni. Słynny slot został ulepszony graficznie i formatem HTML5, co pozwoli zagrać w nią na wielu urządzeniach, przy okazji zużywając mniej zasobów. Powstał także nowy system osiągnięć, który oferuje nagrody za ukończenie zadań.

Mówiąc o nowym slocie, CEO Quickspin Daniel Lindberg powiedział: “Goldilocks and the Wild Bears” cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, gdy zostało zaprezentowane w pierwszej wersji. Dzięki rozwojowi technologii HTML5, oczywistym krokiem dla nas było dać tej grze lepsze spojrzenie i możliwości. Dzięki funkcji Achievement, jesteśmy pewni, że gracze będą się cieszyć jeszcze bardziej.”

Gra jest dostępna w kasynach oferujących bibliotekę gier Quickspin.

Ten post ma 2 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.