Quickspin uruchomi funkcje turniejową

Kategoria: Ciekawostki kasynowe | 2 maja 2018

Podążając za obecnymi trendami – które de facto rozwijają się w naprawdę szybkim tempie – popularny projektant automatów do gier online, Quickspin, ogłosił, że uruchomił nową funkcję turniejową, która zapewni ich bibliotece gier długowieczność, ponieważ wszystkie wydarzenia mogą być podporządkowane tylko i wyłącznie dla graczy.

Nowa funkcja pozwoli na powiązanie turniejów z różnymi rozgrywkami, w których gracze rywalizują ze sobą o szansę wygrania dużych pul pieniężnych. Narzędzie zostało opracowane we współpracy z Laboratorium Konkursów i zostanie wdrożone u partnerów kasyn. Oprogramowanie można skonfigurować do zarabiania punktów za pojawianie się symboli, takich jak ujawnianie rozproszenia lub oznaczanie dzikich symboli.

Komentując premierę nowego pomysłu, Daniel Lindberg powiedział: “Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wprowadzamy naszą nową turniejowa funkcje, która kładzie nacisk na podekscytowanie dzięki dodatkowej warstwie interaktywności, którą jesteśmy pewni, że gracze pokochają. Nasze osiągnięcia i sukcesy podkreślają naszą spryt do wdrażania rywalizacji, a nowa funkcja turniejów to naturalne rozszerzenie naszej wiedzy.”

Ten post ma 1 rok. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.