Problemy z witryną PokerStars

Kategoria: Wokół kasyn | 17 sierpnia 2018

W weekend pokerowy gigant w branży pokera, firma PokerStars, doświadczyła problemów z serwerem podczas turnieju Sunday Million Tournament, który to wyeliminował graczy i spowodował, że w końcowym rezultacie strona zatrzymała całe wydarzenie.

Problemy pojawiły się w tym samym czasie, kiedy Americas Cardroom został trafiony atakiem DDoS, który wysłał firmę w tryb offline na dużą część wielu dni. Problemy pojawiły się podczas cotygodniowego turnieju, a PokerStars wydawało się nie zdawać sobie sprawy z tego, że problemy mogą trwać dalej, pozwalając graczom na dalsze kupowanie. Gracze, którzy zostali odłączeni, wciąż mieli swoje awatary przy stolikach i kupowali małe i duże blindy. bez możliwości rozgrywania rozdań. Jeden dotknięty gracz posiadał 1,5 miliona żetonów, ale przegrał po tym, jak wpłacił na ciemne, mimo że został zablokowany.

Gracze z kilku krajów nie byli atakowani od razu, w tym zawodnicy w Belgii, Bułgarii i Rumunii.

Kiedy firma zdała sobie sprawę, że rzeczywiście istniał problem, wzięła udział w dyskusji na Twitterze i powiedziała: “Przepraszam wszystkich naszych graczy za ostatnie problemy na PokerStars. Graczom, których dotyczyły dzisiejsze problemy, zostały już przyznane bonusy i chcemy zwrócić się do graczy dotkniętych wczorajszymi problemami, że ważny jest ich kapitał z ostatnich 72 godzin przed odłączeniem.”

Ten post ma 7 miesięcy. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.