Premiera piwnego slotu na Oktoberfest (WIDEO)

Kategoria: Gry | 24 września 2015

Bier Fest to nowa propozycja od studia Genesis Gaming. Jest to zaawansowany technicznie slot, który idealnie trafia w zbliżający się Oktoberfest, czyli niemieckie święto piwa. Gra oczywiście będzie nawiązywała do słynnego festiwalu.

Jest to pierwsza gra tego producenta wydana w technologii HTML 5, gra została wydana wyłącznie na urządzenia mobilne. Posiada wiele usprawnień, które korzystają z najnowszych zdobyczy techniki. Bier Fest oraz kolejne produkcje Genesis Gaming mają na celu zapoczątkować kolejną technologiczną wojnę. Nowe propozycje od Genesis Gaming będą zoptymalizowane pod kątem szybkości działania na urządzeniach mobilnych – gra jest dostępna na najpopularniejszych platformach, czyli iOS, Android oraz Windows. Gra jest niesamowicie interaktywna, posiada mnóstwo bonusów, w tym do 46 spinów, które mogą działać z mnożnikiem x15! Pojawia się tutaj dziki symbol Bier Barrel oraz Dziki Wyścig Marcepanowych Świnek – wszystkie te opcje znacznie ułatwiają zdobywanie wysokich wygranych.

Jeżeli jesteście fanami hazardu, a do tego smakoszami piwa, musicie koniecznie wypróbować Bier Fest. Gra znajduje się między innymi w ofercie PanKasyno.pl, którego recenzję i opis bonusów znajdziecie na naszym portalu. Serwis ten oferuje również graczom 50 darmowych spinów.

Dodano: 24 września 2015   Kategoria: Gry