Potężna wygrana dzięki jednemu zakręceniu

Kategoria: Kasynowe nowości | 18 listopada 2015

Fantastycznym początkiem tygodnia może pochwalić się 42-letni gracz Kasyna Royal Panda. W ciągu jednego dnia jego konto powiększyło się o ponad 160 tysięcy złotych. Co najciekawsze, prawie połowa tej sumy została wygrana podczas tylko jednego szczęśliwego zakręcenia i wyniosła prawie 77 tysięcy złotych. Oto odpowiedź, dlaczego gry Netent są tak popularne i cenione przez graczy.

Zwycięzca małej fortuny pochodzi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a szczęśliwym dla niego slotem była gra Twin Spin. Posiada ona opcję łączonych bębnów. Blokuje ona dwa bębny z tymi samymi symbolami i “dokręca” pozostałe z nich. To ona sprawiła, że tylko w jednym zakręceniu Salahuddin wygrał aż 19 440$. Na bębnach pojawiło się bowiem aż 15 symboli z literą Q. Łączna wygrana która zasiliła jego konto wyniosła 42 258$ czyli 167 251 PLN.

Bardzo możliwe, że bohater naszej historii zdecydował się na grę w tym kasynie, z powodu bonusu powitalnego jaki ono oferuje. Nowym graczom przysługuje bowiem pakiet powitalny – do 500 PLN powitalnej premii oraz darmowe spiny. Więcej o nim jak i samym kasynie możecie przeczytać TUTAJ.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.