Portugalia daje zielone światło dla hazardu!

Kategoria: Kasynowe nowości | 22 czerwca 2015

Portugalia otwiera się na rynek hazardu online – od 28 czerwca będzie można legalnie korzystać z kasyn internetowych, które otrzymają licencje na prowadzenie zakładów w sieci.

Rząd Portugalii nie planuje wprowadzać limitu licencji na przeprowadzanie zakładów, co oznacza, że wielu nowych operatorów pojawi się na tym rynku. Obecnie żaden z operatorów nie otrzymał licencji na przeprowadzanie zakładów, ale przedstawiciele rządu zapewniają, że kilka dni po 28 czerwca zostaną wydane licencje – wymogiem do ich otrzymania jest spełnienie jednego warunku: deklaracja płacenia podatku w Portugalii od przychodów wynikających z działalności w tym kraju.

Stawki podatkowe nie są szokujące, mieszczą się w widełkach 8 – 30% i są uzależnione od rodzaju gier oraz wysokości wygranych. Wprowadzane zmiany mają przynieść zysk dla budżetu w wysokości ponad dwudziestu pięciu milionów euro rocznie.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.