Polowanie na złotą rybkę w nowym slocie

Kategoria: Gry | 12 marca 2016

Legendy o złotej rybce mówią, ze spełnia ona trzy życzenia człowieka, który ja złowił. Istnieje oczywiście wiele różnych wersji tej historii. Gracze, którzy zasiadają do gry na nowym slocie zatytułowanym “Golden Fish Tank”, maja tylko jedno życzenie. Zależy im na jak najwyższej wygranej.

Inspiracja dla powstania tego slota było klasyczne akwarium ze złota rybka, ale w wersji animowanej. Cala symbolika rozgrywki nawiązuje do podwodnego świata, w którym toczy się akcja. Głównej grze towarzyszy dodatkowo kilka mini-gier, w których można zdobywać wartościowe bonusy.

Nie jest to rzecz jasna pierwsza gra oparta na podobnym pomyśle. Złota rybka od dawna inspiruje twórców internetowych gier hazardowych. Tym razem jednak cala historia ujęta jest w urocze, kolorowe szaty, gustownej animacji, mającej uprzyjemnić graczom rozgrywkę. Autorzy gry, firma Yggdrasil Gaming, to doświadczeni twórcy, mający na koncie takie gry hazardowe jak “Nirvana”, “Incinerator” czy “Cazino Zeppelin”.

Grze towarzyszy fantastyczna animacja, w której tytułowa złota rybka przezywa niezwykle przygody, uciekając przed ośmiornicą i płynąć wewnątrz wraku pirackiego statku. Wkrótce jednak okazuje się, ze cala historia rozgrywa się… w akwarium. Zobaczcie filmową zapowiedź nowego slotu Yggdrasil.

Ten post ma 3 lata. Jeśli jest to promocja, to możliwe, że jest już ona nieaktualna. Aktualne promocje znajdziesz po prawej stronie oraz w najnowszych wiadomościach.
Dodano: 12 marca 2016   Kategoria: Gry