Polka zgarnęła fortunę w Kasynie Royal Panda!

Kategoria: Bonusy i promocje | 27 lipca 2016

Co za historia! Polka grająca w Kasynie Royal Panda jednego dnia zgarnęła 468 tysięcy złotych. Jedno z zakręceń wypłaciło równe ćwierć miliona!

Niedziela nie musi być nudna o czym doskonale świadczy przypadek 24-letniej Kingi. Kobieta spróbować szczęścia na slocie Netent – Aloha! Cluster Pays. Ruszyła ostro stawiając 1000 złotych na jedno zakręcenie. Los nagrodziło odwagę Kingi – trafiła ona bowiem maksymalny układ i pomnożyła stawkę 250 razy wygrywając 250 000 PLN! Polka postanowiła pójść za pasem i dalej kręciła bębnami gry Aloha! Cluster Pays, który nadal “płacił”. Ostatecznie wygrane 24-latki wyniosły 468 294 PLN co potwierdza Kasyno Royal Panda.

Aloha! Cluster Pays potwierdza, że jest grą, która potrafi nieźle obsypać wygranymi. Nie dziwi więc popularność slotu Netent. Jeśli macie ochotę wykorzystać hojność tej gry, możecie zagrać w nią w Kasynie Royal Panda. Klikając TUTAJ możecie otworzyć konto i otrzymać mega pakiet powitalny – 500 PLN bonusu od pierwszej wpłaty i 10 dodatkowych spinów.

Kindze gratulujemy i czekamy na kolejnych polskich zwycięzców!