Polka sięgnęła po 341 tysięcy złotych wygranej

Kategoria: Jackpoty Kasynowe nowości | 17 sierpnia 2015

Wczoraj dotarła do nas fantastyczna wiadomość prosto z kasyna internetowego Royal Panda. Kobieta z Polski zdobyła wielką wygraną wynoszącą 341 000 PLN grając na automacie Wild Rockets.

Mieliśmy tu do czynienia z klasycznym rozbiciem banku w postaci szczęśliwej passy, która zaczęła się od zdobycia trzech symboli Scatter, które dały dziesięć darmowych obrotów – podczas jednego z nich kobieta zdobyła 156 000 PLN, a cała runda free spin zakończyła się na dużym plusie wynoszącym aż 174 000 PLN. Później poszło z górki, kilkanaście kolejnych wygranych i udało się uzbierać małą fortunę.

Jak dokładnie wyglądała droga do zgarnięcia prawdziwej fortuny? Beata, bo tak ma na imię szczęśliwa kobieta, najpierw trafiła trzy Scattery, które dały jej 10 darmowych spinów w grze Wild Rockets. Podczas siódmego obrotu na ekranie Polki pojawiło się aż 12 Wildów, a cały układ “wysypał” 156 160 PLN. Cała freespinowa runda zakończyła się zyskiem w wysokości 174 240 PLN. Szczęście trwało jednak nadal i kolejne pieniądze trafiły na konto Beaty już w rundzie podstawowej. Łącznie swoją agresywną grą zapewniła sobie aż 341 282 PLN. Gratulujemy sukcesu i odrobinę zazdrościmy.

Nie wiemy co kobieta zrobi ze swoją wygraną, ale wiemy, że tak wielkie szczęście nie zdarza się codziennie. Kategoria:ć może w najbliższych dniach Royal Panda udostępni jeszcze więcej szczegółów, w tym kilka słów od bohaterki historii. Wtedy na pewno wrócimy do niej na naszym portalu.

Ten post ma 4 lata. Jeśli jest to bonus bez depozytu, to możliwe, że promocja jest już zakończona. Kliknij w link i sprawdź czy jest nadal dostępna.